دوربین مداربسته, دوربین مداربسته تحت شبکه

انتقال تصویر دوربین مداربسته از طریق اینترنت

انتقال تصویر دوربین مداربسته

انتقال تصویر دوربین مداربسته از طریق اینترنت

انتقال تصویر دوربین مداربسته

انتقال تصویر دوربین مداربسته

امروزه دیدن محل کار خود از راه دور با استفاده از انتقال تصویر دوربین مداربسته از طریق اینترنت امری عادی و ضروری شده است . برای انتقال تصویر dvr دو روش وجود دارد ، یکی انتقال تصویر با آی پی استاتیک و دیگری انتقال تصویر بدون آی پی استاتیک .انتقال تصویر بدون نیاز به آی پی استاتیک شما را از خرید آی پی (IP) بی نیاز میکند و در هزینه هم صرفه جویی میشود . به شرط آنکه دستگاه dvr شما دارای این قابلیت باشد .

انتقال تصویر بدون ای پی استاتیک

برای انتقال تصویر دوربین مداربسته بدون آی پی استاتیک دستگاه دی وی ار شما باید دارای ویژگیddns باشد . دستگاه های با این قابلیت با متصل شدن به اینترنت یک کد در اختیار کاربر قرار میدهند . تنها کاری که لازم است انجام دهید انست که برنامه مربوط به موبایل خود را از روی cd موجود در جعبه دستگاه بروی گوشی ، تبلت , و یا کامیوتر خود نصب نماید ، بعد از ورود به منوی نرم افزار کد مربوطه را وارد مینمایید ، نرم افزار با استفاده از اینترنت گوشی شما دستگاه دی وی ار را جستجو کرده و در صورت اتصال صحیح سیستم آن را پیدا میکند و شما میتوانید دوربین ها را بروی گوشی خود مشاهده کنید . تنظیمات مربوط به نرم افزار برای دی وی ار های مختلف متفاوت است . برای انجام راخت تر این کار میتوانید از کارشناسی در زمینه دوربین مداربسته کمک بگیرید . دستگاه های dvr موجود در سایت دارای قابلیت انتقال تصاویر بدون نیاز به ای پی استاتیک میباشند .

انتقال تصویر با آی پی استاتیک

تقریبا تصویر تمامی dvr ها را با این روش میتوان از راه دور بروی موبایل ،لپ تاپ ،تبلت و کامپیوتر مشاهده کرد.برای این کار شما نیازمند ان هستید که با شرکتی که اینترنت خود را از آنجا تهیه کرده اید تماس بگیرید و در خواست یک ای پی استاتیک بنمایید. این ای پی استاتیک یک شماره اختصاصی برای سرویس اینترنت شماست زیرا در حالت عادی یا خاموش و روشن شدن مودم و در طول استفاده شما از اینترنت شماره ای پی سرویس شما تعییر میکند ولی با خرید ای پی استاتیک این شماره همواره ثابت خواهد بود .در مرحله بعدی باید نرم افزار انتقال تصویر مناسب dvr خود را بروی موبایل یا تبلت خود نصب کنید ، این نرم افزار باید در سی دی دستگاه که در هنگام خرید در جعبه آن بوده موجود باشد . توجه داشته باشید که نرم افزار گوشی های اندروید و اپل متفاوت است پس نسخه مناسب را نصب نمایید .برای مضاهده دوربین ها بروی کامپیوتر و یا اپ تاپ باید نرم افزار مربوط به ویندوز را نصب نمایید. سپس تنظیمات مربوط به شماره ای پی دستگاه ، پورت انتقال تصویر ، کلمه کاربری و رمز عبور باید انجام شود . برای مشاهد پورت انتقال تصویر میتوانید وارد منوی dvr شده و به قسمت شبکه مراجعه نمایید . توجه داشته باشید که حتما دستگاه dvr شما باید باستفاده از کابل lan به مودم شما متصل باشد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *